Strona startowa

INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA

EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

KWIECIEŃ 2017

W ZAKŁADCE "DLA RODZICÓW"

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

e - dziennik: let's go

Aktualności: 8 Marca

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Dzień Tęczy

Tęcza jest jednym z najpiękniejszych zjawisk w przyrodzie. Jednak „cud tęczy raduje tylko tych, którzy przeczekali burzę”. Ubrana jest w siedem kolorów takich jak: czerwony (na zewnątrz łuku), pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, granatowy i fioletowy (wewnątrz łuku). Powstaje wskutek załamania, rozszczepienia oraz całkowitego odbicia światła słonecznego w kroplach wody. Widzimy ją w postaci barwnego łuku na tle chmur deszczowych lub po deszczu w przeciwnym kierunku do położenia Słońca.

Dzień Tęczy