Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

i - dziennik: click:)

Aktualności: Wielki Dzień

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Dzień Czytania Poezji

Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu, W myśli twojego odnowić obrazu? Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?

Dzień Czytania Poezji