Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

e - dziennik: click:)

Aktualności: Zakończenie roku szkolnego

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Światowy Dzień Donacji i Transplantacji

Kiedy masz katar, kładziesz się do łóżka, bierzesz jakieś witaminy i po kilku dniach wracasz do szkoły i do codziennego życia. Kiedy boli głowa, łykasz tabletkę, robisz okład, ból mija. Gdy jesteś poważniej chory, dostajesz zastrzyki, czasem nawet musisz poleżeć kilka dni w szpitalu. Może nawet trzeba będzie Ci przetoczyć krew albo wyciąć guza, poddać naświetlaniu… Ale w końcu będziesz zdrowy.

Światowy Dzień Donacji i Transplantacji