Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

e - dziennik: let's go

Aktualności: Sprzątanie Świata

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Światowy Dzień Morza

World Maritime Day czyli Światowy Dzień Morza w kalendarzu pewnie u każdego wywołuje najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia. Lubimy podczas letnich upałów pływać lub brodzić w orzeźwiającej wodzie. Wielu kocha morze za sporty, które możemy tam uprawiać, np. żeglowanie, windsurfing, narty czy rowery wodne.

Światowy Dzień Morza