Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

Jesteś tu: » Strona startowa » Ostatni rok szkolny:( » Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

We wtorek, 4 września bieżącego roku w Amfiteatrze w Stąporkowie mieli odbył się koncert Orkiestry Koncertowej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

W koncercie udział wzięli nauczyciele, pracownicy i uczniowie naszej szkoły, dyrektorzy szkół z terenu gminy i powiatu wraz z nauczycielami i uczniami, przedstawiciele Urzędu Miasta, Radni RM Stąporkowa i Rady Powiatu, zaproszeni goście oraz mieszkańcy Stąporkowa i okolic.

Koncert uświetnił tegoroczne obchody jubileuszu 100 lat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na scenie Amfiteatru w Stąporkowie wystąpili instrumentaliści oraz soliści, którzy odwołali się do wielkiej tradycji narodowo-patriotycznej. Wykonali oni znane i lubiane pieśni, które przypominały historię i chwałę oręża polskiego.

Koncert trwał prawie dwie godziny i był żywą lekcją historii i patriotyzmu dla tych wszystkich, którzy we wtorkowe południe przyszli do Amfiteatru w Stąporkowie.