Nasi Górą! Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Jesteś tu: » Strona startowa » Ostatni rok szkolny:( » Nasi Górą! Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

             DRUŻYNOWA LIGA LA

                     KIELCE 27 05 2019

SG ZAWODÓW Janusz Marciniewski

SG RZUTÓW PIOTR PIWOWARCZYK

SG SKOKÓW STANISŁAWA WOŚ

SG BIEGÓW TADEUSZ ŚWIT

DZIEWCZĘTA

Rocznik 2003-2005

100 m

SERIA I

1

Czyżewska

Julia

2005

SP Nr 1 Końskie

14,12

111

2

Kaczor

JoaNNA

2003

SP Połaniec

14,41

102

3

Wasińska

Julia

2003

PSP Nr 2 Stąporków

14,75

94

4

Kloczkowska

Zofia

2005

PSP Nr 2 Stąporków

14,88

91

5

Palińska

Wiktoria

2005

SP Połaniec

15,35

80

6

Laskowska

Kamila

2004

SP Nr 1 Końskie

15,88

67

SERIA II

1

Jędryka

Marta

2003

PSP Nr 2 Staszów

14,62

97

2

Gąbarczyk

Daria

2003

PSP Nr 2 Stąporków

15,11

85

3

Rogala

Martyna

2003

PSP Nr 2 Stąporków

15,38

79

4

Brzostowicz

Aneta

2003

SP Połaniec

15,42

78

5

Bednarska

Natalia

2003

PSP Nr 2 Stąporków

15,48

77

6

Wilczyńska

Julia

2004

SP Nr 1 Końskie

15,88

67

300 m

SERIA I

1

Szydłowska

Julia

2004

SP Połaniec

44,33

161

2

Pirowska

Aleksandra

2005

PSP Nr 2 Staszów

49,96

92

3

Stażyńska

Aleksandra

2003

PSP Nr 2 Stąporków

50,72

88

4

Łukaszek

Martyna

2004

PSP Nr 2 Staszów

53,37

75

5

Sierszyńska

Martyna

2005

SP Nr 1 Końskie

57,49

56

6

Turalska

Weronika

2004

SP Nr 1 Końskie

62,15

37

SERIA II

1

Kucharska

Gabriela

2005

SP Nr 1 Końskie

55,43

65

2

Rut

Magdalena

2003

PSP Nr 2 Stąporków

49,40

95

3

Szywała

Weronika

2003

SP Połaniec

58,88

50

600 m

1

Sadowa

Alicja

2003

SP Połaniec

2;00,08

79

2

Szot

Kamila

2003

PSP Nr 2 Stąporków

2;04,33

71

3

Baran

Ewa

2003

SP Połaniec

2;08,86

63

4

Dziewierz

Paulina

2003

PSP Nr 2 Staszów

2;14,13

53

5

Górecka

Olga

2005

PSP Nr 2 Stąporków

2;16,46

49

6

Dziewierz

Agata

2003

PSP Nr 2 Staszów

2;17,14

48

7

Nagórny

Zuzanna

2004

SP Nr 1 Końskie

2;17,76

46

8

Górecka

Aleksandra

2003

SP Połaniec

2;18,44

45

9

Sztyk

Amelia

2005

PSP Nr 2 Staszów

2;20,45

42

10

Kieszek

Hanna

2005

SP Nr 1 Końskie

2;39,87

12

4 X 100 m

1

Palińska

Wiktoria

2005

SP Połaniec

56,21

87

Kaczor

Joanna

2003

Szydłowska

Julia

2004

Sadowa

Alicja

2003

2

Rogala

Martyna

2003

PSP Nr 2 Staszów

57,31

80

Wrona

Agnieszka

2004

Maruszak

Julia

2005

Jędryka

Marta

2003

3

Wasińska

Julia

2003

PSP Nr 2 Stąporków

57,84

Szot

Kamila

2003

Gąbarczyk

Daria

2003

Kloczkowska

Daria

2003

4

Laskowska

Kamila

2004

SP Nr 1 Końskie

60,17

64

Malkowska

Wiktoria

2005

Wilczyńska

Julia

2004

Czyżewska

Julia

2005

WZWYŻ

1

Malkowska

Wiktoria

2005

SP Nr 1 Końskie

120

56

2

Przekora

Emilia

2003

SP Połaniec

120

56

3

Krawiecka

Emilia

2005

PSP Nr 2 Staszów

110

36

W DAL

1

Zielińska

Karolina

2005

PSP Nr 2 Staszów

4,28

89

2

Wrona

Agnieszka

2004

PSP Nr 2 Staszów

4,20

85

3

Kościelniak

Julia

2005

PSP Nr 2 Stąporków

4,08

79

4

Krauze

Maja

2005

SP Nr 1 Końskie

3,94

72

5

Wiatr

Aleksandra

2004

PSP Nr 2 Stąporków

3,83

67

6

Bednarska

Weronika

2003

PSP Nr 2 Staszów

3,62

56

7

Kostrzewa

Kinga

2005

SP Nr 1 Końskie

3,40

45

8

Rześniowiecka

Wiktoria

2004

SP Nr 1 Końskie

3,27

39

KULA 3kg

1

Kucy

Amanda

2003

PSP Nr 2 Stąporków

8,07

71

2

Kurp

Kinga

2005

PSP Nr 2 Stąporków

7,68

58

3

Malinowska

Wiktoria

2004

PSP Nr 2 Stąporków

7,67

57

4

Wiącek

Kamila

2003

PSP Nr 2 Staszów

7,58

54

5

Moryc

Julia

2003

SP Połaniec

6,83

32

6

Bartyzel

Patrycja

2005

SP Nr 1 Końskie

6,00

13

7

Porębska

Natalia

2004

SP Połaniec

5,86

10

8

Mazur

Emilia

2004

SP Nr 1 Końskie

5,80

9

9

Bednarz

Julia

2005

SP Nr 1 Końskie

5,16

0

DRUŻYNOWO

1

PSP NR 2 STĄPORKÓW

933

2

PSPNR 2 STASZÓW

885

3

SP POŁANIEC

843

4

SP NR 1 KOŃSKIE

725

CHŁOPCY

100 m

SERIA I

1

Binkiewicz

Krzysztof

2003

PSP Nr 2 Staszów

12,47

113

2

Żyła

Adrian

2003

SP Połaniec

12,47

113

3

Siejka

Dawid

2003

PSP Nr 2 Staszów

12,62

106

4

Smyk

Bartosz

2003

SP Nr 1 Końskie

12,91

94

5

Łosiak

Sebastian

2003

SP Nr 1 Końskie

13,05

90

6

Blecharski

Kacper

2003

PSP Nr 2 Stąporków

13,06

89

SERIA II

1

Piotrowski

Bartosz

2003

PSP Nr 2 Staszów

12,38

117

2

Kasperek

Łukasz

2004

SP Połaniec

12,59

107

3

Niebudek

Szymon

2003

PSP Nr 2 Stąporków

12,90

95

4

Radek

Mikołaj

2003

SP Nr 1 Końskie

12,95

93

5

Świtoń

Kamil

2003

PSP Nr 2 Stąporków

13,09

88

300 m

SERIA I

1

Gwarek

Kacper

2003

PSP Nr 2 Stąporków

38,41

163

2

Gołuchowski

Marcel

2003

SP Nr 1 Końskie

41,37

114

3

Wróbel

Samuel

2003

PSP Nr 2 Stąporków

42,39

101

4

Dyl

Kacper

2003

SP Połaniec

43,18

93

5

Dusza

Filip

2003

SP Połaniec

43,87

89

6

Wożniak

Adrian

2003

SP Nr 1 Końskie

44,24

87

SERIA II

1

Guła

Mateusz

2003

PSP Nr 2 Staszów

40,51

124

2

Majos

Bartosz

2003

PSP Nr 2 Stąporków

41,56

111

3

Grot

Wojciech

2003

SP Nr 1 Końskie

42,68

98

4

Wieczorek

Michał

2004

PSP Nr 2 Staszów

43,85

89

5

Nurkiewicz

Konrad

2004

PSP Nr 2 Staszów

44,21

87

1000 m

1

Kwaśniewski

Hubert

2003

PSP Nr 2 Stąporków

3;06,82

87

2

Różański

Mateusz

2004

PSP Nr 2 Stąporków

3;08,62

84

3

Sadłocha

Fryderyk

2004

PSP Nr 2 Staszów

3;09,02

83

4

Okła

Bartłomiej

2003

PSP Nr 2 Stąporków

3;10,30

81

5

Markowski

Michał

2004

PSP Nr 2 Staszów

3;27,61

58

6

Szteleblak

Marek

2003

SP Nr 1 Końskie

3;29,99

55

7

Cieśliński

Patryk

2003

SP Nr 1 Końskie

3;30,40

54

8

Jędrasik

Adam

2003

SP Nr 1 Końskie

3;30,78

54

9

Nowak

Dawid

2003

PSP Nr 2 Staszów

3;31,30

53

4 X 100 m

1

Piotrowski

Bartosz

2003

PSP Nr 2 Staszów

48,14

149

Siejka

Dawid

2993

Guła

Mateusz

2003

Binkiewicz

Krzysztof

2003

2

Radek

Mikołaj

2003

SP Nr 1 Końskie

49,41

131

Smyk

Bartosz

2003

Gonciarz

Mateusz

2003

Łosiak

Sebastian

2004

3

Majos

Bartosz

2003

PSP Nr 2 Stąporków

49,86

124

Blecharski

Kacper

2003

Wróbel

Samuel

2003

Gwarek

Kacper

2003

4

Żyła

Adrian

2003

SP Połaniec

51,8

101

Kasperek

Łukasz

2005

Dyl

Kacper

2003

Dusza

Filip

2003

W DAL

1

Gonciarz

Mateusz

2003

SP Nr 1 Końskie

5,19

78

2

Pluciński

Dawid

2003

PSP Nr 2 Staszów

5,06

74

3

Guła

Maciej

2005

PSP Nr 2 Staszów

4,86

67

4

Wrona

Piotr

2003

PSP Nr 2 Stąporków

4,65

60

OSZCZEP 600

1

Wołowiec

Filip

2003

PSP Nr 2 Stąporków

27,78

49

2

Wieczorek

Jakub

2004

PSP Nr 2 Staszów

12,88

3

KULA 5 kg

1

Kucharski

Mikołaj

2003

SP Nr 1 Końskie

9,74

77

2

Rut

Jakub

2003

PSP Nr 2 Stąporków

9,23

67

3

Wybański

Mikołaj

2003

SP Nr 1 Końskie

9,19

66

4

Pięt

Igor

2003

PSP Nr 2 Stąporków

8,77

58

5

Żyła

Igor

2003

SP Połaniec

8,38

50

6

Capiak

Bartłomiej

2003

PSP Nr 2 Staszów

8,28

48

7

Usiński

Mateusz

2005

PSP Nr 2 Stąporków

8,20

47

8

Krzyczkowski

Michał

2003

SP Nr 1 Końskie

7,64

35

9

Czosnek

Bartek

2004

SP Połaniec

7,34

29

10

Bednarski

Paweł

2004

SP Połaniec

6,00

13

DRUŻYNOWO

1

PSP NR 2 STĄPORKÓW

1150

2

PSP NR 2 STASZÓW

1120

3

SP NR 1 KOŃSKIE

1037

4

SP POŁANIEC

595

 

Galerie