Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

Jesteś tu: » Strona startowa » Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

 


Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

 

2002/2003

 

 

geografia

laureat

Małgorzata Nowak

opiekun Krystyna

Misiopecka

finalistka

Paulina Gontek

finalista

Krzysztof

Wrzecionowski

opiekun Bogumiła

Gulbicka

język polski

finalistka

Aleksandra Jedynak

opiekun Eliza

Woźniak

język

angielski

finalista

Michał Kowalczyk

opiekun Barbara

Orczyk

matematyka

finalistka

Małgorzata Nowak

opiekun Leokadia

Milcarz

finalista

Cezary Misiopecki

chemia

finalistka

Aleksandra Jedynak

opiekun Joanna

Bernat

finalistka

Monika Nowek

biologia

finalistka

Aleksandra Jedynak

 

 

2003/2004

 

język polski

finalistka

Katarzyna Lisowska

opiekun Monika Łękawska

historia

finalistka

Anita Szkurłat

opiekun Wojciech Ćwik

język rosyjski

finalistka

Eliza Gula

opiekun Aleksandra Kowalczyk

biologia

finalista

Kamil Wojcierowski

opiekun Grażyna Jedynak

informatyka

finalista

Bartosz Buczek

opiekun Piotr Duda

matematyka

finalista

Krzysztof Orczyk

opiekun Lidia Dąbrowska

finalistka

Katarzyna Staporek

opiekun Leokadia Milcarz

 

 

2004/2005

 

matematyka

laureat

Krzysztof Orczyk

opiekun Lidia Dąbrowska

historia

finalistka

Anita Szkurłat

opiekun Wojciech Ćwik

język polski

finalistka

Agata Misiowiec

opiekun Barbara Kawecka

biologia

finalista

Małgorzata Chrapek

opiekun Agnieszka Salata

 

 

2005/2006

 

język polski

finalistka

Paulina Młodawska

opiekun Eliza Woźniak

historia

finalistka

Monika Młodawska

opiekun Wojciech Ćwik

język rosyjski

finalistka

Karolina Zynkowska

opiekun Grażyna Sroka

 

2006/2007

 

konkurs humanistyczny

laureat

Karolina Zynkowska

opiekunowie: Barbara Kawecka, Wojciech Ćwik, Barbara Chajska

finalistka

Anna Mastalerz

finalistka

Monika Młodawska

konkurs matematyczno

- przyrodniczy

laureat

Renata Kasprzyk

opiekunowie: Marzena Jedynak, Jarosław Kowalczyk, Agnieszka Salata, Joanna Bernat, Krystyna Misiopecka

finalistka

Agnieszka Taler

 

2007/2008

 

geografia

laureat

Karolina Nowak

opiekun Krystyna Misiopecka

historia

laureat

Piotr Wieczorek

opiekun Wojciech Ćwik

informatyka

laureat

Paweł Duda

opiekun Piotr Duda

finalista

Mikołaj Kania

biologia

laureat

Łukasz Świercz

opiekun Agnieszka Salata

finalistka

Anna Włodarczyk

matematyka

finalista

Mikołaj Kania

opiekun Lidia Dąbrowska

finalista

Bartosz Kołodziejczyk

finalista

Patryk Dyjasiński

Mistrz rachunków

tytuł Mistrz rachunków

Patryk Dyjasiński

opiekun Lidia Dąbrowska

Mistrz rachunków

wyróżnienie

Karol Walęcki

Mistrz rachunków

wyróżnienie

Łukasz Świercz

opiekun Alicja Stępień

  

2008/2009

 

informatyka

laureat

Dawid Dworak

opiekun Piotr Duda

historia

finalista

Piotr Polak

opiekun Wojciech Ćwik

geografia

finalista

Piotr Polak

opiekun Ksenia Rupniewska

chemia

finalistka

Adrianna Janus

opiekun Joanna Bernat

 

2009/2010

 

matematyka

laureat

Dawid Dworak

opiekun Lidia Dąbrowska

chemia

laureat

Daria Kalińska

opiekun Joanna Bernat

finalista

Dawid Dworak

informatyka

laureat

Dawid Dworak

opiekun Piotr Duda

laureat

Magdalena Duda

finalistka

Marta Zięcik

finalistka

Adrianna Śliwak

język polski

finalistka

Daria Kalińska

opiekun Eliza Woźniak

język angielski

finalista

Dawid Dworak

opiekun Renata Kuc

historia

finalistka

Monika Sykuła

opiekun Wojciech Ćwik

finalista

Piotr Polak

finalistka

Joanna Kusztal

opiekun Agnieszka Wojcierowska

Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego

finalista

Paweł Maszczyk

opiekun Wojciech Ćwik

finalista

Piotr Polak

 

2010/2011

 

biologia

finalistka

Dagmara Jabłońska

opiekun Agnieszka Salata

finalistka

Iwona Plech

opiekun Grażyna Jedynak

 

2011/2012

 

biologia

finalistka

Dagmara Jabłońska

opiekun Agnieszka Salata

język rosyjski

finalista

Oktawian Góral

opiekun Katarzyna Matyszczak

historia

finalistka

Dagmara Jabłońska

opiekun Małgorzata Stradomska

finalistka

Katarzyna Tomala

finalista

Konrad Komisarczyk

opiekun Wojciech Ćwik

finalista

Maciej Ćwik

  

2012/2013

 

matematyka

laureat

Konrad Komisarczyk

opiekun Lidia Dąbrowska

informatyka

laureat

Konrad Komisarczyk

opiekun Piotr Duda

laureat

Przemysław Kozłowski

fizyka

finalista

Maciej Ćwik

opiekun Jarosław Kowalczyk

finalista

Konrad Komisarczyk

historia

finalista

Konrad Komisarczyk

opiekun Wojciech Ćwik

finalista

Maciej Ćwik

język polski

finalistka

Monika Młynarczyk

opiekun Renata Cichacka

język rosyjski

finalistka

Agata Pęczkowska

opiekun Katarzyna Matyszczak

chemia

finalista

Konrad Komisarczyk

opiekun Joanna Bernat

biologia

finalistka

Klaudia Ślusarczyk

opiekun Grażyna Jedynak

 

 2013/2014

 

historia

laureat

Maciej Ćwik

opiekun Wojciech Ćwik

matematyka

laureat

Maciej Ćwik

opiekun Lidia Dąbrowska

informatyka

laureat

Maciej Ćwik

opiekun Piotr Duda

fizyka

laureat

Maciej Ćwik

opiekun Jarosław Kowalczyk

język polski

finalistka

Katarzyna Lisowska

opiekun Małgorzata Figiel

 

 2014/2015

 

język polski

laureat

Katarzyna Lisowska

opiekun Małgorzata Figiel

język rosyjski

finalistka

Zuzanna Kabała

opiekun Katarzyna Matyszczak

język rosyjski

finalistka

Anna Kloczkowska

historia

finalistka

Anna Kloczkowska

opiekun Wojciech Ćwik

geografia

finalista

Łukasz Wydra

opiekun Agnieszka Salata

 

 2015/2016

 

historia

laureatka

Anna Kloczkowska

opiekun Wojciech Ćwik

język rosyjski

laureatka

Zuzanna Kabała

opiekun Katarzyna Matyszczak

język rosyjski

finalistka

Anna Kloczkowska

język polski

finalistka

Anna Kloczkowska

opiekun Renata Cichacka

 

2016/2017

 

geografia 

finalistka

Karolina Błońska

opiekun Ksenia Rupniewska

finalista

Piotr Kurcbart

opiekun Agnieszka Włodarczyk - Salata

historia

finalista

Jakub Brandeburg

opiekun Agnieszka Wojcierowska

finalista

Piotr Kurcbart

opiekun Wojciech Ćwik

chemia

finalista

Marcel Jakubowski

opiekun Monika Kaczmarek

biologia

finalista

Marcel Jakubowski

opiekun Grażyna Jedynak

finalista

Mateusz Salata

opiekun Agnieszka Włodarczyk - Salata

fizyka

finalista

Dariusz Garbacz

opiekun Jarosław Kowalczyk

matematyka

finalista

Dariusz Garbacz

opiekun Lidia Dąbrowska

finalista

Miłosz Sobczyk

opiekun Alicja Stępień

 

2017/2018

  

język polski

laureatka

Joanna Szocińska

opiekun Renata Cichacka

matematyka

finalista

Miłosz Sobczyk

opiekun Alicja Stępień

geografia

finalistka

Karolina Błońska

opiekun Ksenia Rupniewska

informatyka

finalista

Kacper Wojna

opiekun Piotr Duda

finalista

Maciej Owczarczyk

 

2018/2019

 

fizyka

finalistka

Aleksandra Ciepluch

opiekun Jarosław Kowalczyk

język polski

finalistka

Natalia Miążek

opiekun Monika Łękawska

historia

finalistka

Kamila Szot

opiekun Wojciech Ćwik

Galerie

konkurs humanistyczny 2007 etap I

konkurs humanistyczny 2007 etap I

Finalistki konkursu humanistycznego 2007

Finalistki konkursu humanistycznego 2007

Renata Kasprzyk - laureatka konkursu matematyczno - przyrodniczego 2007

Renata Kasprzyk - laureatka konkursu matematyczno - przyrodniczego 2007

Karolina Zynkowska - laureatka konkursu humanistycznego 2007

Karolina Zynkowska - laureatka konkursu humanistycznego 2007

Karolina Nowak - laureatka konkursu geograficznego 2008

Karolina Nowak - laureatka konkursu geograficznego 2008

Piotr Wieczorek - laureat konkursu historycznego 2008

Piotr Wieczorek - laureat konkursu historycznego 2008

Łukasz Świercz - laureat konkursu biologicznego 2008

Łukasz Świercz - laureat konkursu biologicznego 2008

Paweł Duda - laureat konkursu informatycznego 2008

Paweł Duda - laureat konkursu informatycznego 2008

Laureci konkursów przedmiotowych 2008 z opiekunami i dyrektorem

Laureci konkursów przedmiotowych 2008 z opiekunami i dyrektorem

Dawid Dworak - laureat konkursu informatycznego 2009 i 2010

Dawid Dworak - laureat konkursu informatycznego 2009 i 2010

Dawid Dworak - laureat konkursu matematycznego 2010

Dawid Dworak - laureat konkursu matematycznego 2010

Daria Kalińska - laureatka konkursu chemicznego 2010

Daria Kalińska - laureatka konkursu chemicznego 2010

Magdalena Duda - laureatka konkursu informatycznego 2010

Magdalena Duda - laureatka konkursu informatycznego 2010

Laureaci konkursów przedmiotowych 2010

Laureaci konkursów przedmiotowych 2010

Konrad Komisarczyk  - laureat konkursu matematycznego 2013

Konrad Komisarczyk - laureat konkursu matematycznego 2013

Konrad Komisarczyk - laureat konkursu informatycznego 2013

Konrad Komisarczyk - laureat konkursu informatycznego 2013

Przemysław Kozłowski - laureat konkursu informatycznego 2013

Przemysław Kozłowski - laureat konkursu informatycznego 2013

Laureaci konkursów przedmiotowych 2013 z opiekunami i dyrektorem

Laureaci konkursów przedmiotowych 2013 z opiekunami i dyrektorem

Maciej Ćwik - laureat konkursu matematycznego 2014

Maciej Ćwik - laureat konkursu matematycznego 2014

Maciej Ćwik - laureat konkursu fizycznego 2014

Maciej Ćwik - laureat konkursu fizycznego 2014

Maciej Ćwik - laureat konkursu informatycznego 2014

Maciej Ćwik - laureat konkursu informatycznego 2014

Maciej Ćwik - laureat konkursu historycznego 2014

Maciej Ćwik - laureat konkursu historycznego 2014

Laureat konkursów przedmiotowych 2014 z opiekunami i dyrektorem

Laureat konkursów przedmiotowych 2014 z opiekunami i dyrektorem

Katarzyna Lisowska - laureatka konkursu języka polskiego 2015

Katarzyna Lisowska - laureatka konkursu języka polskiego 2015

Zuzanna Kabała - laureatka konkursu języka rosyjskiego 2016

Zuzanna Kabała - laureatka konkursu języka rosyjskiego 2016

Anna Kloczkowska - laureatka konkursu historycznego 2016

Anna Kloczkowska - laureatka konkursu historycznego 2016

Laureaci konkursów przedmiotowych 2016 z opiekunami

Laureaci konkursów przedmiotowych 2016 z opiekunami

Joanna Szocińska - laureatka konkursu języka polskiego 2018

Joanna Szocińska - laureatka konkursu języka polskiego 2018