Osiągnięcia w konkursach tematycznych

Jesteś tu: » Strona startowa » Osiągnięcia w konkursach tematycznych

 

 




Osiągnięcia

w konkursach

tematycznych

 

 

 

 

 


  

Rok szkolny

Nazwa konkursu

poziom

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

opiekun 

1999/2000

III wojewódzki konkurs ornitologiczny

wojewódzki

Iłżecki Grzegorz

I miejsce

Włodarczyk Agnieszka 

2000/2001

Konkurs literacki „Rodzinne korzenie”

wojewódzki

Justyna Polak

wyróżnienie

Woźniak Eliza

 

Konkurs recytatorski

wojewódzki

Aneta Fitas

II miejsce

 

2001/2002

Ogólnopolski konkurs recytatorski

ogólnopolski

Magdalena Kopeć

wyróżnienie

Renata Cichacka 

Konkurs literacki „Rodzinne korzenie”

wojewódzki

Monika Nowobilska

wojewódzki

Eliza Woźniak

 

Konkurs recytatorski

wojewódzki

Teper Katarzyna

wojewódzki

 

2002/2003

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

ogólnopolski

Nowak Małgorzata

laureatka etapu wojewódzkiego

Małgorzata Stradomska

 

Mandat do Sejmu dzieci i młodzieży

Milczarek Izabela

laureatka

 

2003/2004

Festiwal piosenki

wojewódzki

Szocińska Agata

wyróżnienie

Barbara Chajska 

2004/2005

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” 2005

Między-

narodowy

Orczyk Krzysztof

Dyplom

Dąbrowska Lidia 

Młodawska Paulina

wyróżnienie

Milcarz Leokadia 

VI Ogólnopolski turniej wiedzy ekonomicznej

ogólnopolski

Orczyk Krzysztof

finalista

Dąbrowska Lidia 

Szkurłat Anita

finalista

Dąbrowska Lidia 

Wiśniewski Artur

finalista

Stępień

Alicja

 

Ogólnopolski konkurs „Prawo wokół mnie”

ogólnopolski

Aniszewska Magdalena

Wyróżnienie

Stradomska Małgorzata

 

Cichacka Aleksandra

wyróżnienie

 

Nad wszystkie ceń strony rodzinne

wojewódzki

Cichacka Aleksandra

wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny „Nie dla przestępczości w szkole”

wojewódzki

Chrapek Małgorzata

II miejsce

Chajska Barbara 

Konkurs organizowany przez europosła Andrzeja Szejnę

wojewódzki

Rudawska Anna

SkóraAneta

Wycieczka do Brukseli

Szot Małgorzata

 

Zych Weronika

Pałka Paulina

Obóz szkoleniowo – wypoczynkowy w Sielpi

 

Rudawska Anna

Udział w sesji dzieci młodzieży w warszawie

 

2005/2006

Wojewódzki konkurs „Wygraj swoje życie w Europie”

wojewódzki

Misiowiec Luiza

Kania Mikołaj

Wycieczka do Brukseli

Szot Małgorzata

 

Kos Michał

Mastalerz Anna

Jedynak Iwona

Obóz integracyjny w Krakowie

 

Wojewódzki konkurs „Region w zmysłach”

wojewódzki

Klub 4H (5 osób)

III miejsce

Gorgoń Dorota

Stradomska Małgorzata

Wojcierowska Agnieszka 

2006/2007

XXIX Ogólnopolski Turniej recytatorski literatury regionalnej Kielce

ogólnopolski

Nowak Karolina

wyróżnienie

Woźniak Eliza 

Konkurs polonistyczny
„Z poprawną polszczyzną na

co dzień”

ogólnopolski

Ciaś Kacper

wyróżnienie

Woźniak Eliza 

Bezpieczna wieś naszą przyszłością

wojewódzki

4H Salata Marta

I miejsce

Gorgoń Dorota

Stradomska Małgorzata 

Konkurs organizowany przez europosła Andrzeja Szejnę

wojewódzki

Świercz Łukasz

Kalińska Daria

Kos Michał

Obóz integracyjny w Krakowie

Szot Małgorzata 

2007/2008

Konkurs polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na

co dzień”

ogólnopolski

Dworak Dawid

wyróżnienie

Woźniak Eliza 

Konkurs organizowany przez europosła Andrzeja Szejnę

wojewódzki

Śmieszek Weronika

Kossar Weronika

Wycieczka do Brukseli

Szot Małgorzata 

2008/2009

By była wolna i niepodległa

wojewódzki

Kołodziejczyk Michał

Jędrzejczyk Krzysztof

finaliści

Stradomska Małgorzata 

Konkurs literacki „O zielone pióro K.I. Gałczyńskiego”

wojewódzki

Kedzierska Paulina

wyróżnienie

Woźniak Eliza

 

Konkurs polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na

co dzień”

ogólnopolski

Dworak dawid

wyróżnienie

 

Konkurs organizowany przez europosła Andrzeja Szejnę

wojewódzki

Włodarczyk Anna

Śmieszek Karolina

Wycieczka do Brukseli

Szot Małgorzata 

2009/2010

Międzynarodowy Konkurs matematyczny

Kangur 2010

ogólnopolski

Dawid Dworak

wyróżnienie

Lidia Dąbrowska 

Grzegorz Kowalik

wyróżnienie

Katarzyna Jędrzejczyk 

Konkurs poetycki

„O zielone pióro”

K. I. Gałczynskiego

wojewódzki

Paulina Kędzierska

III miejsce

Eliza Woźniak

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

ogólnopolski

Daria Kalińska

finalistka

Eliza Woźniak

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poezja Jana Twardowskiego”

wojewódzki

Klaudia Kurp

finalistka

Eliza Woźniak

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Gimnazjalista – ortograficzny prymus”

powiatowy

Dawid Dworak

III miejsce

Eliza Woźniak

 

IV Stąporkowskie i powiatowe Dyktando 2010

powiatowy

Dawid Dworak

I miejsce

Eliza Woźniak

 

Gminny Konkurs „Ekologia w poezji i prozie”

gminny

Paulina Kędzierska

Klaudia Kurp

III miejsca

Eliza Woźniak

 

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych „Kielce 2010”

wojewódzki

Zespół „Ej Stop”

II miejsce

Maria Wiśniewska

 

„Harcoteka 2010”

wojewódzki

Zespół „Ej Stop”

I miejsce

Maria Wiśniewska

 

Powiatowy Konkurs „Katyń 1940”

powiatowy

Maciej Dlugosz

wyróżnienie

Małgorzata Stradomska

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

„FOX 2010”

ogólnopolski

Dawid Dworak

Kamil Kurp

wyróżnienia

Renata Kuc

Barbara Orczyk

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

powiatowy

Karol Krzepkowski

I miejsce

Stanisława Kij

 

III Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej

powiatowy

Martyna Nowakowska

III miejsce

Eliza Szymańska

 

2010/2011

Międzynarodowy Konkurs matematyczny

Kangur 2011

ogólnopolski

Konrad Komisarczyk

wyróżnienie

Lidia Dabrowska

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

„FOX 2011”

ogólnopolski

Rita Miernik

Katarzyna Książek

Kamil Kurp

wyróżnienia

Barbara Orczyk

 

2012/2013

VIII Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

ogólnopolski

Konrad Komisarczyk

laureat

Lidia Dąbrowska

 

Międzynarodowy Konkurs matematyczny

Kangur 2013

ogólnopolski

Maciej Ćwik

wyróżnienie

Lidia Dąbrowska

 

Międzynarodowy Konkurs matematyczny

Kangur 2013

ogólnopolski

Konrad Komisarczyk

wyróżnienie

Lidia Dąbrowska

 

II Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Maciej Ćwik

laureat

Lidia Dąbrowska

 

2013/2014

Międzynarodowy Konkurs matematyczny

Kangur 2014

ogólnopolski

Maciej Ćwik

wyróżnienie

Lidia Dąbrowska

 

Międzynarodowy Konkurs matematyczny

Kangur 2014

ogólnopolski

Izabela Olejarz

wyróżnienie

Lidia Dąbrowska

 

Międzynarodowy Konkurs matematyczny

Kangur 2014

ogólnopolski

Piotr Bednarski

wyróżnienie

Katarzyna Jędrzejczyk

 

IX Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

rejonowy

Maciej Ćwik

udział

Lidia Dąbrowska

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Maciej Ćwik

laureat I stopnia

Lidia Dąbrowska

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Piotr Bednarski

laureat II stopnia

Katarzyna Jędrzejczyk

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Katarzyna Chrzan

laureat II stopnia

Alicja Stępień

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Izabela Olejarz

laureat III stopnia

Lidia Dąbrowska Justyna Serek

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Kinga Chrzan

laureat III stopnia

Alicja Stępień

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Aleksandra Szcześniak

wyróżnienie

Justyna Serek

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Wiktoria Lunge

wyróżnienie

Alicja Stępień

 

Konkurs literacki „Magia świąt”

powiatowy

Katarzyna Lisowska

I miejsce

Małgorzata Figiel

 

Konkurs literacki „Magia świąt”

powiatowy

Kinga Wrona

wyróżnienie

Małgorzata Figiel

 

Konkurs „Ortograficzny Prymus”

powiatowy

Zuzanna Sykuła

udział

Małgorzata Figiel

 

Konkurs „Ortograficzny Prymus”

powiatowy

Zuzanna Kabała

udział

Renata Cichacka

 

2014/2015

I Powiatowy Konkurs recytatorski Poezji Śpiewanej „Zaczarowane słowa”

powiatowy

Kuba Kurp

Grand Prix

Ewa Słoka

 

XVI powiatowy konkurs wiedzy ekologicznej

powiatowy

Bartłomiej Siek

I miejsce

Grażyna Jedynak

 

Ogólnopolski festiwal piosenki rosyjskiej

ogólnopolski

Kuba Kurp

udział

Ewa Słoka, Katarzyna Matyszczak

 

VIII Paryski Festiwal Filmów Młodzieżowych

ogólnopolski

Mikołaj Wróbel

Wyróżnienie za film „Łowca autografów”

 

I konkurs wiedzy

o kulturze krajów anglojęzycznych

Eryk Rinaldi

I miejsce

Renata Kuc

 

I konkurs wiedzy

o kulturze krajów anglojęzycznych

Damian Pawłowski

II miejsce

Barbara Orczyk

 

I konkurs wiedzy

o kulturze krajów anglojęzycznych

Izabela Brożyna

III miejsce

Barbara Orczyk

 

Konkurs literacki „Przyjaźń”

Kinga Wrona

Katarzyna Lisowska

wyróżnienie

Małgorzata Figiel

 

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony zawód”

Angelika Maślanka

I miejsce

Maria Wiśniewska

 

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Izabela Olejarz

Laureat III stopnia

Justyna Serek

 

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Katarzyna Chrzan

Laureat III stopnia

Alicjs Stępień

 

 

 

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny

powiatowy

Piotr Bednarski

Kinga Chrzan

Norbert Garbacz

wyróżnienie

 

Katarzyna Jędrzejczyk

Alicja Stepię

Lidia Dąbrowska

 

 

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

gminny

Małgorzata Kowalczyk

Norbert Grabka

Daria Boczek

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

Małgorzata Szot

 

„Wiem co robić gdy…” konkurs dotyczący udzielania pomocy przedmedycznej

powiatowy

Weronika Kubka

Mateusz Fitas

Patryk Trudnos

wyróżnienia

Stanisława Kij

 

2015/2016

Konkurs „Płockie Dni Fantastyki”

Ogólnopolski

Joanna Szocińska

Wyróżnienie

Małgorzata Figiel

 

Międzynarodowy konkurs kolęd i pastorałek w Będzinie

Międzynarodowy

Zuzanna Kabała

Ewa Kania

Karol Kurp

Natalia Żak

Anna Kusztal

Julia Rut

2 miejsce w kategorii zespoły folklorystyczne

-

 

Świętokrzyski konkurs kolęd i pastorałek

Wojewódzki

Zuzanna Kabała

Ewa Kania

Karol Kurp

Natalia Żak

Anna Kusztal

Julia Rut

finaliści

-

 

XIV Edycja Konkursu „Gimnazjalista – Ortograficzy Prymus”

Powiatowy

Kacper Wojna

I miejsce

Barbara Kawecka

 

XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Powiatowy

Bartłomiej Siek

II miejsce

Grażyna Jedynak

 

Wojewódzki Konkurs „Pasje i Talenty – wyrażamy siebie w sztuce”

Wojewódzki

Wiktor Rupniewski

I miejsce

-

 

XVIII edycja festiwalu „Scena dla Ciebie 2016”

Wojewódzki

Wiktor Rupniewski

II miejsce

-

 

XVI Wojewódzki Konkurs Gitary Klasycznej

Wojewódzki

Wiktor Rupniewski

III miejsce

-

 

Konkurs Literacki „Nigdy nie zapomnę...”

Powiatowy

Karolina Błońska

III miejsce

Barbara Kawecka

 

Konkurs Kangur Matematyczny 2016

Międzynarodowy

Miłosz Sobczyk

Igor Migałka

Izabela Olejarza

Wyróznienie

Alicja Stępień

Małgorzata Kwaśniewska

Justyna Serek

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy

Patryk Gaj

Adrian Wyderski

Izabela Olejarz

Dariusz Garbacz

Miłosz Sobczyk

Laureat

Alicja Stępień

Justyna Serek

Lidia Dąbrowska

 

Konkurs Języka Angielskiego „EDI”

Ogólnopolski

Weronika Polak

Laureat

Barbara Orczyk

 

Konkurs Języka Angielskiego „EDI”

Ogólnopolski

Wiktor Kucharski

Wyróżnienie

Barbara Orczyk

 

II Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Gminny

Zuzanna Kabała

I miejsce

Renata Kuc

 

II Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Gminny

Wiktor Kucharski

II miejsce

Barbara Orczyk

 

Konkurs rejonowy „Mój wymarzony zawód”

Rejonowy

Aleksandra Okła

I miejsce

Maria Wiśniewska

 

Konkurs rejonowy „Zdrowy styl życia”

Rejonowy

Anna Kusztal

I miejsce

Stanisława Kij

  2016/2017

Ogólnopolski Konkurs dla Gimnazjalistów „Henryk Sienkiewicz wielki syn i noblista Ziemi Łukowskiej”

- /konkurs literacki /

Ogólnopolski

Joanna Szocińska

I miejsce

Małgorzata Figiel

 

Międzynarodowy konkurs kolęd i pastorałek w Będzinie

Ogólnopolski

Julia Szcześniak

 

Aleksander Okła

Izabella Bilska

III miejsce

 

 

Wyróżnienie

Maria Wiśniewska

XVIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Powiatowy

Bartłomiej Siek

wyróżnienie

Grażyna jedynak

 

Konkurs Kangur Matematyczny 2017

Międzynarodowy

Miłosz Sobczyk

wyróżnienie

Alicja Stępień

 

Konkurs Języka Niemieckiego „Weihnachten”

Powiatowy

Patryk Pilarski

 

Kamila Olejarz

Zuzanna Domagała

 

I miejsce



 

Wyróżnienie

 

Ilona Dwojakowska

 

Anna Łukaszczyk

 

Konkurs Języka Angielskiego „Englisch ACE”

Wojewódzki

Anna Grabczak

I miejsce

Renata Kuc

 

Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

„Wiem co robić, gdy...”

Powiatowy

Piotr Kurcbart

 

Wiktoria Górecka

I miejsce

 

II miejsce

Stanisława Kij

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy Turystycznej

„Mój plan turystyki prozdrowotnej i ekologicznej”

Powiatowy

Paulina Pieczka

Bartłomiej Siek

I miejsce

Grażyna Jedynak

 

I Edycja Stąporkowskiego Konkursu na Gwiazdę Betlejemską

Gminny

Joanna Szocińska

Klaudia Stachera

I miejsce

Agnieszka Wojcierowska

Marzanna Błońska

 

10 Konkurs Sztuki Recytatorskiej  „Wierszowisko”

Gminny

Alicja Ciszek

 

Aleksandra Niziołek

I miejsce



II  miejsce

Monika Łękawska

 

II Staporkowski Konkurs Kolęd  i Pastorałek „Śpiewajmy Dziecinie”

Gminny

Dominika Deszczyńska,

Julia Rut

 

Natalia Żak

Nagroda specjalna



II  miejsce

Edyta Adamiec

 

XX Konecki Przegląd Form Estradowych „SCENA-2016”

Powiatowy

Natalia Żak

Wyróżnienie

Edyta Adamiec

 

III Wojewódzki Konkurs dla Instrumentów Smyczkowych

Wojewódzki

Julia Rut

III miejsce

-

 

XII Olimpiada Matematyczna Juniorów

Ogólnopolski

Aleksander Miernik

Dariusz Garbacz

Etap rejonowy

Małgorzata Kwaśniewska

Lidia Dąbrowska

 

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów

Powiatowy

Dariusz Garbacz

Laureat

I stopnia

Lidia Dąbrowska

 

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów

Powiatowy

Miłosz Sobczyk

Kacper Wojna

Laureat II stopnia

Alicja Stępień

 

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów

Powiatowy

Wiktoria Górecka

Kacper Blecharski

Bartosz Majos

Laureat

III stopnia

Katarzyna Jędrzejczyk

 

Gra Miejska „Rozszyfrować Sienkiewicza”

Wojewódzki

Małgorzata Domagała

Oliwia Krakowiak

Martyna Kurcart

Kacper Sasal

Udział

Monika Łękawska

  2017/2018

13 Olimpiada Matematyczna Juniorów

Ogólnopolski

Miłosz Sobczyk 3c

Udział w dwóch częściach pierwszego etapu

A. Stępień

 

Płockie DNI FANTASTYKI – konkurs literacki

Ogólnopolski

Joanna Szocińska 3b

Wyróżnienie

R.Cichacka

Ogólnoplski konkurs przedmiotowy z j.angielskiego PANDA

Ogólnopolski

2 uczniów

Udział i wysokie miejsca

B.Orczyk

 

Ogólnoplski konkurs przedmiotowy z j.niemieckiego  PANDA

Ogólnopolski

9 uczniów

Udział i wysokie miejsca

A.Łukaszczyk

I. Dwojakowska

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Powiatowy

Milosz Sobczyk 3c

3 miejsce

I.Dwojakowska

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Weihnachten”

Powiatowy

Karolina Antoniak 3b

1 miejsce

I.Dwojakowska

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Weihnachten”

Powiatowy

Konrad Zroślak 2b

Wyróżnienie

A.Łukaszczyk

 

XII Stąporkowskie Dyktando

Gminny

Miłosz Sobczyk 3c

Kacper Wojna 3a

2 wyróżnienia

M.Łękawska

B.Kawecka

Konkurs Literacki „Ekologia w poezji i prozie”

Gminny

Joanna Szocińska 3b

1 miejsce

R.Cichacka

 

  2018/2019

I Międzyszkolny

Konkurs Frazeologiczny „Siódma woda po kisielu”

Ogólnopolski

Natalia Siwek 7b

1 miejsce

M. Szot

 

I Międzyszkolny

Konkurs Frazeologiczny „Siódma woda po kisielu”

Ogólnopolski

Magdalena Kowalczyk 7a

3 miejsce

M. Panek

III Festiwal Piosenki o Wolności Katowice 2019

Ogólnopolski

Natalia Boruń 7b

udział

-

 

XVI Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”

regionalny

Natalia Boruń 7b

3 miejsce

-

 

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej

Etap wojewódzki

Natalia Boruń 7b

3 miejsce

-

 

IV Stąporkowski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Dziecinie”

gminny

Natalia Boruń 7b

1 miejsce

-

XXVI regionalny Konkurs Wiedzy o Józefie Wybickim Kielce 2019

regionalny

Magdalena Kowalczyk

2 miejsce

W. Ćwik

XXVI regionalny Konkurs Wiedzy o Józefie Wybickim Kielce 2019

regionalny

Zofia Kloczkowska

udział

W. Ćwik