Sukcesy sportowe

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy sportowe

Osiągnięcia sportowe

 

rok szkolny

zawody

poziom

uczestnicy

wynik

opiekun

2000/2001

Piłka nożna

powiatowe

chłopcy

I miejsce

Artur Gąszcz

2001/2002

Tenis stołowy

półfinały wojewódzkie

chłopcy

III miejsce

Janusz Hozer

Świętokrzyskie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

wojewódzki

sztafeta 4 X 100 dziewcząt

I miejsce

Bożena Pokusa

wojewódzki

sztafeta 4 X 100 chłopców

III miejsce

Artur Gąszcz

2002/2003

Świętokrzyskie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

wojewódzki

zespołowo chłopcy

II miejsce

Artur Gąszcz

Janusz Hozer

wojewódzki

zespołowo dziewczęta

III miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

Sztafetowe biegi przełajowe

wojewódzki

dziewczęta 10 X 800m.

I miejsce

Bożena Pokusa

wojewódzki

chłopcy 10 X 1000 m.

III miejsce

Janusz Hozer

2003/2004

Tenis stołowy

wojewódzki

chłopcy

IV miejsce

Janusz Hozer

Świętokrzyskie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

wojewódzki

sztafeta 4 X 100 chłopców

II miejsce

Artur Gąszcz

wojewódzki

sztafeta 4 X 100 dziewcząt

I miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

wojewódzki

zespołowo dziewczęta

II miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

wojewódzki

zespołowo chłopcy

I miejsce

Janusz Hozer

Artur Gąszcz

2004/2005

Świętokrzyskie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

wojewódzki

sztafeta 4 X 100 chłopców

II miejsce

Artur Gąszcz

wojewódzki

zespołowo chłopcy

II miejsce

Janusz Hozer

Artur Gąszczr

Tenis stołowy

wojewódzki

dziewczęta

II miejsce

Bożena Pokusa

V Finał Krajowy w Lidze Lekkoatletycznej Gimnazjada

ogólnopolski

zespołowo chłopcy

V miejsce

Janusz Hozer

Artur Gąszcz

2005/2006

Piłka nożna

powiatowe

chłopcy

I miejsce

Artur Gąszcz

Świętokrzyskie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

wojewódzkie

zespołowo chłopcy

I miejsce

Janusz Hozer

Artur Gąszcz

wojewódzkie

zespołowo dziewczęta

IV miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

wojewódzkie

sztafeta 4 X 100 dziewcząt

I miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

wojewódzki

sztafeta 4 X 100 chłopców

II miejsce

Janusz Hozer

Artur Gąszcz

Otwarte Mistrzostwa LZS w lekkoatletyce

wojewódzki

sztafeta 4 X 100 chłopców

II miejsce

Janusz Hozer

Artur Gąszcz

wojewódzki

sztafeta 4 X 100 dziewcząt

III miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

Tenis stołowy

finał wojewódzki

drużyna dziewcząt

V miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

półfinał wojewódzki

drużyna dziewcząt

I miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

Świętokrzyskie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej biegach przełajowych

wojewódzki

drużyna chłopców

III miejsce

Janusz Hozer

Artur Gąszcz

wojewódzki

drużyna dziewcząt

V miejsce

Bożena Pokusa

Dorota Gorgoń

2006/2007

Piłka siatkowa

półfinały wojewódzkie

chłopcy

I miejsce

Janusz Hozer

Biegi przełajowe

wojewódzki

chłopcy

V miejsce

Artur Gąszcz

2007/2008

Piłka koszykowa

półfinały wojewódzkie

drużyna dziewcząt

II miejsce

Bożena Pokusa

finały wojewódzkie

drużyna dziewcząt

V miejsce

Bożena Pokusa

Piłka siatkowa

półfinały wojewódzkie

chłopcy

I miejsce

Artur Gąszcz

finały wojewódzkie

chłopcy

VI miejsce

Artur Gąszcz

Biegi przełajowe

wojewódzki

chłopcy

VI miejsce

Janusz Hozer

2009/2010

Wojewódzkie Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

wojewódzki

Karol KrzepKowski-

100 m

II miejsce

Janusz Hozer

Kelvin Falkowski - kula

II miejsce

Monika Hozer - kula

IV miejsce

Bożena Pokusa

Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Monika Hozer - kula

III miejsce

Mariola Pietek - kula

V miejsce

Mariola Pietek - oszczep

VIII miejsce

Klaudia Skóra - oszczep

IX miejsce

Powiatowy Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie

powiatowy

chłopcy

I miejsce

Janusz Hozer

Półfinał Wojewódzki Turnieju Koszykówki

wojewódzki

chłopcy

II miejsce

Półfinał Wojewódzki Turnieju Koszykówki

wojewódzki

dziewczęta

II miejsce

Dorota Gorgoń

Półfinał Wojewódzki Turnieju Koszykówki

Echa Dnia

wojewódzki

chłopcy

III miejsce

Janusz Hozer

Półfinał Wojewódzki Turnieju Koszykówki

Echa Dnia

wojewódzki

dziewczęta

II miejsce

Bożena Pokusa

Półfinał Wojewódzki Turnieju Piłki Siatkowej

wojewódzki

chłopcy

II miejsce

Artur Gąszcz

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

powiatowy

dziewczęta

V miejsce

Bożena Pokusa

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej

powiatowy

dziewczęta

III miejsce

Dorota Gorgoń

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

powiatowy

chłopcy

II miejsce

Artur Gąszcz

Powiatowy Turniej tenisa Stołowego

powiatowy

chłopcy

II miejsce

Półfinał Wojewódzkiego Turnieju Stołowego

wojewódzki

chłopcy

I miejsce

Powiatowy Turniej tenisa Stołowego

powiatowy

dziewczęta

III miejsce

Bożena Pokusa

2010/2011

Wojewódzkie Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

wojewódzki

Artur Smulczyński - dysk

III miejsce

Janusz Hozer

Daniel Rurarz – 100 m

III miejsce

Artur Gąszcz

Półfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej

wojewódzki

chłopcy

II miejsce

Janusz Hozer

Finał Wojewódzki w Piłce Siatkowej

wojewódzki

chłopcy

IV miejsce

Artur Gąszcz

Finał Wojewódzki w Piłce Koszykowej

wojewódzki

dziewczęta

IV miejsce

Bożena Pokusa

Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne

wojewódzki

chłopcy

IV miejsce

Artur Gąszcz

Wojewódzkie Indywidualne Zawody lekkoatletyczne

wojewódzki

sztafeta 4X100 m. chłopców

III miejsce

2013/2014

Finał Wojewódzki w piłce siatkowej

wojewódzki

Wojciech Polak

Wojciech Wleciał

Dominik Laskowski

Wiktor Bała

Jakub Żak

Karol Socha

VII miejsce

Artur Gąszcz

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej w pchnięciu kulą

wojewódzki

Michał Sroka

I miejsce

Artur Gąszcz

Krzysztof Pabiasz

II miejsce

Sławomir Jedynak

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej w pchnięciu kulą

wojewódzki

Natalia Łazarczyk

II miejsce

Bożena Pokusa Janusz Hozer

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej w skoku w dal

wojewódzki

Wiktoria Lunge

VI miejsce

Bożena Pokusa

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej w biegu na dystansie

600 m

wojewódzki

Patrycja Lisowska

V miejsce

Bożena Pokusa

Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych

wojewódzki

Wiktoria Lunge

Agata Nowek

Natalia Łazarczyk

Weronika Jedynak

Ilona Rurarz

Marcelina Matynia

Monika Trudnos

II miejsce

Janusz Hozer

Finał powiatowy piłki koszykowej

powiatowy

Wiktoria Lunge

Agata Nowek

Natalia Łazarczyk

Weronika Jedynak

Ilona Rurarz

Marcelina Matynia

Monika Trudnos

III miejsce

Bożena Pokusa

2013/2014

Finał Wojewódzki w piłce siatkowej

wojewódzki

Wojciech Polak

Wojciech Wleciał

Dominik Laskowski

Wiktor Bała

Jakub Żak

Karol Socha

VII miejsce

Artur Gąszcz

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej w pchnięciu kulą

wojewódzki

Michał Sroka

I miejsce

Artur Gąszcz

Krzysztof Pabiasz

II miejsce

Sławomir Jedynak

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej w pchnięciu kulą

wojewódzki

Natalia Łazarczyk

II miejsce

Bożena Pokusa Janusz Hozer

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej w skoku w dal

wojewódzki

Wiktoria Lunge

VI miejsce

Bożena Pokusa

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej w biegu na dystansie

600 m

wojewódzki

Patrycja Lisowska

V miejsce

Bożena Pokusa

Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych

wojewódzki

Wiktoria Lunge

Agata Nowek

Natalia Łazarczyk

Weronika Jedynak

Ilona Rurarz

Marcelina Matynia

Monika Trudnos

II miejsce

Janusz Hozer

Finał powiatowy piłki koszykowej

powiatowy

Wiktoria Lunge

Agata Nowek

Natalia Łazarczyk

Weronika Jedynak

Ilona Rurarz

Marcelina Matynia

Monika Trudnos

III miejsce

Bożena Pokusa

2007/2008

Piłka koszykowa

półfinały wojewódzkie

drużyna dziewcząt

II miejsce

Bożena Pokusa

finały wojewódzkie

drużyna dziewcząt

V miejsce

Bożena Pokusa

Piłka siatkowa

półfinały wojewódzkie

chłopcy

I miejsce

Artur Gąszcz

finały wojewódzkie

chłopcy

VI miejsce

Artur Gąszcz

Biegi przełajowe

wojewódzki

chłopcy

VI miejsce

Janusz Hozer

2017/2018

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Paweł Wojas

Jakub Lisowski  Kacper Sasal Bartłomiej Lisowski

2 miejsce

( bieg 4 x 100 )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Paweł Wojas

Jakub Lisowski

Kacper Sasal

Bartłomiej Lisowski

3 miejsce ( chł)

( 4x100m bieg rozstawny )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Bartłomiej Lisowski

1 miejsce (chł)

(bieg na 100m )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Bartłomiej Lisowski

2 miejsce (chł)

(bieg na 300m )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Daniel Kurcbart

5 miejsce (chł)

(skok w dal )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Aleksandra Starzyńska

Magdalena Rut

Julia Wasińska

Kamila Szot

4 miejsce (dz)

( bieg sztafetowy rozstawny 4 x100 )

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Aleksandra Starzyńska

Magdalena Rut

Julia Wasińska

Kamila Szot

4 miejsce (dz)

zawody lekkoatletyczne

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Julia Wasińska

6 miejsce (dz)

(bieg na 100 m)

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Daria Gąbarczyk

9 miejsce (dz)

(bieg na 100 m)

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Julia Wasińska

4 miejsce (dz)

(skok w dal )

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Daria Gąbarczyk

5 miejsce (dz)

(skok w dal )

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Amanda Kucy

6 miejsce (dz)

(pchnięcie kulą )

B.Pokusa

Świętokrzyska Liga Badmintona Szkół Gimnazjalnych

powiatowy

Amanda Kucy 2c

3 miejsce

S.Jedynak

Świętokrzyska Liga Badmintona Szkół Gimnazjalnych

powiatowy

Magdalena Rut 2a

4 miejsce

S.Jedynak

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji

powiatowy

Norbert Hampel

Kacper Sasal

Dominik Dorotko-Darowski

Filip Stępień

Filip Wołowiec

Kacper Kaczmarczyk

Jakub Rut

Kamil Świtoń

3 miejsce (chł )

A.Gąszcz

Powiatowe Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

powiatowy

Norbert Hampel

Dominik Dorotko-Darowski

Kacper Kaczmarczyk

Jakub Rut

Kamil Świtoń

Hubert Czechowicz

Miłosz Łukomski

Dawid Sroka

Kacper Trudnos

4 miejsce (chł )

A.Gąszcz

Powiatowe Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

powiatowy

Kacper Gwarek

Bartłomiej Lisowski

Kamil Lisowski

Bartosz Majos

Kamil Świtoń

Adrian Młodawski

Miłosz Łukomski

Bartłomiej Okła

Kacper Trudnos

Kacper Sasal

Kacper Wydra

4 miejsce (chł )

A.Gąszcz

 

2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Kacper Gwarek

Kacper Blecharski

Filip Wołowiec

Samuel Wróbel

1 miejsce

( bieg 4 x 100 )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Kacper Gwarek

Kacper Blecharski

Filip Wołowiec

Samuel Wróbel

2  miejsce ( chł)

( 4x100m bieg rozstawny )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Kacper Gwarek

Kacper Blecharski

Filip Wołowiec

Samuel Wróbel

Bartosz Majos

Szymon Niebudek

Kamil Świtoń

Hubert Kwaśniewski

Mateusz Rózański

Bartłomiej  Okła

Jakub Rut

Piotr Wrona

Igor Pięt

Mateusz Usiński

1 miejsce w drużynowej Lidze LA

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Kacper Gwarek

1 miejsce (chł)

(bieg na 300m )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Kacper Gwarek

2 miejsce (chł)

(bieg na 100m )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Kacper Blecharski

3 miejsce (chł)

(skok w dal )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Filip Wołowiec

7  miejsce (chł)

(bieg na 300m )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Mateusz Różański

2  miejsce (chł)

(bieg na 1000m )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Bartosz Majos

6 miejsce (chł)

(bieg na 300m )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Jakub Saczuk

8 miejsce (chł)

(pchnięcie kulą )

A.Gąszcz

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Daria Gąbarczyk

Zofia Kloczkowska

Julia Wasińska

Kamila Szot

Amanda Kucy

Kinga Kurp

Wiktoria Malinowska

Magdalena Rut

Aleksandra Starzyńska

Julia Kościelniak

Aleksandra Wiatr

1 miejsce w drużynowej Lidze LA

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Daria Gąbarczyk

Zofia Kloczkowska

Julia Wasińska

Kamila Szot

3 miejsce

( bieg 4 x 100 )

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Daria Gąbarczyk

Zofia Kloczkowska

Julia Wasińska

Kamila Szot

3 miejsce

( bieg 4 x 100 )

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Amanda Kucy

1 miejsce (dz)

(pchnięcie kulą)

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Kinga Kurp

2  miejsce (dz)

(pchnięcie kulą)

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Wiktoria Malinowska

3 miejsce (dz)

(pchnięcie kulą)

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Magdalena Rut

2 miejsce (dz)

(bieg na 300m.)

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Aleksandra Starzyńska

5 miejsce (dz)

(bieg na 300m.)

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Kamila Szot

2 miejsce (dz)

(bieg na 600m.)

B.Pokusa

Finał Świętokrzyskich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Olga Górecka

5 miejsce (dz)

(bieg na 600m.)

B.Pokusa

Turniej Mini Koszykówki

Końskie

powiatowy

drużyna dziewcząt

2 miejsce

B.Pokusa

Półfinał Wojewódzki

w Piłce Nożnej

Miedziana Góra

wojewódzki

drużyna dziewcząt

2 miejsce

B.Pokusa

 

 

 

 

 

Galerie