Zajęcia pozalekcyjne

Jesteś tu: » Strona startowa » Zajęcia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

Rok szkolny 2018/2019 - II semestr

 

Rodzaj zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina

Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

1-3

Małgorzata Świeboda

Środa

11:50 – 12:35

Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

4-6

Małgorzata Świeboda

Czwartek

13:40 – 14:25

Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

7-8

Bożena Kusztal

Wtorek

14:35 – 15:20

Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

3(G)

Bożena Kusztal

Czwartek

13:40 – 14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1-3

Anna Nader

Środa

11:50 – 12:35

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

4b

Katarzyna Jędrzejczyk

Poniedziałek

13:40 – 14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

4d

Alicja Stępień

Piątek

12:45 – 13:30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

4-6

Alicja Stępień

Czwartek

( co 2 tygodnie )

13:40 – 14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

7

Alicja Stępień

Środa

( co 2 tygodnie )

14:35 – 15:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

8

Alicja Stępień

Wtorek

( co 2 tygodnie )

14:35 – 15:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

4-6

Małgorzata Panek

Czwartek

( co 2 tygodnie )

13:40 – 14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

7

Monika Łękawska

Wtorek

( co 2 tygodnie )

7:10 –7:55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

8

Monika Łękawska

Czwartek

( co 2 tygodnie )

14:35 – 15:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

3(G)

Katarzyna Jędrzejczyk

Czwartek

( co 2 tygodnie )

13:40 – 14:25

14:35 – 15:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

3(G)

Renata Cichacka

Czwartek

( co 2 tygodnie )

13:40 – 14:25

14:35 – 15:20

Koło Matematyczne

2a

Justyna Lipowska

Poniedziałek

12:45 – 13:30

Koło Matematyczne

4b

Katarzyna Jędrzejczyk

Poniedziałek

12:45 – 13:30

Koło Języka Angielskiego

4

Karolina Sojda

Wtorek

12:45 – 13:30

Drużyna harcerska

4-8

Karolina Sojda

Wtorek

( co 2 tygodnie )

13:40 – 14:25

Drużyna harcerska

4-8

Justyna Serek

Środa

( co 2 tygodnie )

13:40 – 14:25

Zajęcia sportowe

4

Dorota Gorgoń

Wtorek

12:45 – 13:30

Zajęcia sportowe

5

Dorota Gorgoń

Czwartek

13:40 – 14:25

Zajęcia dodatkowe z biologii

7-8, 3(G)

Grażyna Jedynak

 

Wtorek

7:10 – 7:55

Zajęcia dodatkowe z chemii

7-8

3(G)

Monika Kaczmarek

Czwartek

7:10 –7:55

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

3(G)

Renata Cichacka

Piątek

7:10 –7:55

Zajęcia dodatkowe z geografii

7-8

3(G)

Agnieszka Włodarczyk-Salata

Czwartek

14:35 – 15:20

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

8

3(G)

Barbara Orczyk

Środa

7:10 – 7:55

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

8a

Barbara Kawecka

Czwartek

14:35 – 15:20

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

8b

3d(G)

Monika Łękawska

Wtorek

7:10 – 7:55